Hakkımızda
 
 
 

 » Tarihçe
 » Künye
 » Organizasyon
» AR-GE

» Basın 1958 yılından bu yana alüminyum ekstrüzyon işinde olmamız "Alüminyum bizim profilimizdir" sloganını benimsememize sebep olmuştur.

Felsefemiz beceriyle teknik bilgiyi birleştirip müşteriye özel profil üretmektir. Müşteri odaklı stratejimizin ve teknik bilgi birikimimizin sonucu olarak farklı sektörlere cevap veren çok geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Amacımız bu ürün çeşitliliğini müşterilerimizle paylaşmak, uzun vadeli ilişki çerçevesinde çalışmaktır.

AKSAN ALÜMİNYUM, 54 yıldır kalitesine emek vermiş seçkin kadrosuyla Lüleburgaz-Muratlı'daki 200 dönüm arazi üzerine inşa edilmiş 30 bin metrekarelik Modern Fabrikasında Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük kuruluşlarına hizmet vermeye, her geçen gün artan ihracatıyla yurt ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Dayanıklılık ve sağlamlığa gereksinim duyulan hallerde, ağırlık da bir sorun teşkil ediyorsa, alüminyum ekstrüzyon profiller size yepyeni bir alternatif sunmaktadır. Bugünün son derece gelişmiş standartları, alüminyum profil imalatında uzmanlığı en üst düzeye çıkartmıştır. Bizler de, kalite ve üretim standartlarından hiçbir ödün vermeden, çok geniş yelpazede hizmet verebilmek için, dünyanın en gelişmiş ekstrüzyon tesislerinden birini, AKSAN ALÜMİNYUM'u  inşa ettik.

Alüminyum ekstrüzyon haricinde tesislerimizde eloksal ve toz boyamamız yanında;  profil işleme, bükme ve kaynaklama gibi diğer katma değer yaratan işleri de yapmaktadır.

  
 

Aksan Alüminyum

Hakkımızda
AR-GE
Basın
İletişim

Aksan Alüminyum

Sektörler
Üretim
Ürün ve Sistemler
Referanslar
Katalog

Sosyal Ağ

Facebook
Twitter
Web Tasarım -  Web Yazılım  www.editbs.com logo  Edit Interactive