Ürün ve Sistemler
 
 
 

» AR-GE

» BasınFabrikamız gerek kendi tasarladığı gerekse müşterileri tarafından tasarlanan ve bitmiş ürün olarak son kullanıcıya ulaşacak ürünlerin imalatında geçmişten gelen bir birikim ve tecrübeye sahiptir. Televizyon anten imalatı ile başlayan süreç, buzdolabı imalatı, yağmurlama sistemleri ile devam etmiştir. Bunu takiben 7 yıl süren ALUTERM markası ile alüminyum radyatör imalatı yapılmıştır. TEMSA firması için hazırlanan treyler kapakları 3 yıl süreyle şikayetsiz olarak kullanılmıştır. Firmamız son 9 senedir Avrupa karavan sektörünün büyük çoğunluğuna hizmet veren DOMETIC GROUP için muhtelif tiplerde kapı ve çerçeve imal etmektedir.

İki farklı yerleşkemizde devam eden üretimlerimizde mekanik işlem tesislerimizde hazırlanan yarı mamul ve montaj parçaları, deneyimli personelimizce bir araya getirilerek muhtelif montaj yöntemleriyle yarı mamul ve mamullerini üretir.

Firmamız bu imalat proseslerinde; bilgi birikimi ve teknolojinin el verdiği tüm yöntemleri kullanarak müşterilerinin ve son kullanıcının sorunsuzca kullanabileceği ürünleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

  
 

Aksan Alüminyum

Hakkımızda
AR-GE
Basın
İletişim

Aksan Alüminyum

Sektörler
Üretim
Ürün ve Sistemler
Referanslar
Katalog

Sosyal Ağ

Facebook
Twitter
Web Tasarım -  Web Yazılım  www.editbs.com logo  Edit Interactive