Kalıp / Profil Dizayn
 
 
  » Alüminyum Ekstrüzyon Hattı
 » Kalıp / Profil Dizayn
    »  Makine Parkurumuz
 » Mekanik İşlem Hattı
 » Eloksal İşleme Hattı
 » Elektostatik Toz Boya Hattı
 » Paketleme Hattı


» AR-GE

» Basın AKSAN'ın önemli avantajlarından birisi de kendi bünyesinde kalıp imalatı yapabilmesidir. Bu avantajımızın bir sonucu olarak; müşterilerimizin taleplerine en kısa zamanda cevap verebilecek şekilde profil imalatına geçebilmektedir.

AKSAN ALÜMİNYUM Tesislerinden çeşitli ölçü ve görünüşlerde 12 bini aşkın kalıp mevcuttur. Her geçen gün siz müşterilerimizin sayesinde AKSAN fabrikası biraz daha büyümekte, gücüne güç katıp gelişmektedir. 

Kullanılan tasarım teknikleri ve CAD-CAM sistemleri deneyimli uzman kadro ile birleştirilerek müşterilerimize hizmet sağlamakta, ürünlerin üretebilirliği ve fiyatı da optimize edilerek müşteri isteklerine göre profil dizaynları yapılmaktadır. Son teknoloji Pc Kontrollü Cnc Tezgahlar ile her türlü ekstrüzyon kalıbı en verimli ve en ekonomik şekilde üretilmektedir.

 En modernize makine, ekipmanlarla çalışan ve eğitim programlarıyla geliştirilen tecrübeli deneyimli ve profesyonel kadromuz çağımızın tüm tekniklerini uygulayabilir halde hem kalıp üretimini hem de, üretilen kalıpların verimliliğini, üretim kalitesini, üretim hızını artırarak müşterilerimizin daha sağlıklı, daha hızlı, daha kaliteli ve daha hassas ürün taleplerini yerine getirmektedir.

Makine Parkurumuz

  
 

Aksan Alüminyum

Hakkımızda
AR-GE
Basın
İletişim

Aksan Alüminyum

Sektörler
Üretim
Ürün ve Sistemler
Referanslar
Katalog

Sosyal Ağ

Facebook
Twitter
Web Tasarım -  Web Yazılım  www.editbs.com logo  Edit Interactive