Havacılık ve Uzay Sanayi
 
 
 


 » Havacılık ve Uzay Sanayi
 » Otomotiv
 » Beyaz Eşya
 » Aydınlatma
 » Savunma Sanayi
 » Isı Değiştiriciler
 » Endüstriyel Ürünler» AR-GE

» Basın Hafif, yüksek mukavemetli, enerji verimliliği ve yüksek sıcaklığa dayanıklı olması Alüminyumu havacılık uygulamaları için mükemmel bir seçenek yapar. Uçak, helikopter, uzay ve askeri ekipman üreticileri için, alüminyum ürün performansını artırmada çok önemli bir rol oynar. Jet motorlarında, kanatlarda, gövdelerde, jantlarda ve sabitleme sistemlerinde Alüminyum Malzeme uygulamaları yer alır.

AKSAN, uçak üreticileri için önemli bir tedarikçi konumundadır. 50 yılı aşkın deneyimi ile, bir bireysel müşterinin ihtiyacı olabilecek hemen hemen tüm özelliklerde, en yüksek kalite standartlarındaki en yenilikçi malzemeleri  tedarik etmektedir. Yuvarlak ve düz şekillerde, kompleks talaş kaldırılan ve delme işlemleri uygulanan, yön kontrol valfleri, (yüksek yapısal yüklere maruz) iniş takım sistemleri, yakıt adaptörleri ve ısı değiştiricilerinde kullanılan Sert Aluminyum Alaşımlarıdır.

AKSAN tesisleri ve üretim ekipmanları sektöründe en iyi arasındadır. Kendi özel dökümhanemizde, spektral analizi yapılmış, ultrasonik test edilmiş uçak alaşımları içeren billet ve çubuklar üretebilmekte, özel alaşımlı alüminyum profil ekstrüzyonu yapabilen preslerimiz ile de Havacılık ve Uzay Sektörünün gereksinim duyduğu profilleri üretebilmekteyiz. 

  
 

Aksan Alüminyum

Hakkımızda
AR-GE
Basın
İletişim

Aksan Alüminyum

Sektörler
Üretim
Ürün ve Sistemler
Referanslar
Katalog

Sosyal Ağ

Facebook
Twitter
Web Tasarım -  Web Yazılım  www.editbs.com logo  Edit Interactive